FSD obchodní rejstřík (PDF)

FSD registrace DIČ (PDF)

Společnost Financial Systems Development, s.r.o. byla založena v roce 2000 jako obchodní společnost se zaměřením na vývoj vlastních softwarových systémů.

Jsme držiteli certifikace ISO 9001 v oblasti vývoje informačních systémů. Naši zaměstnanci a analytici jsou džiteli certifikací společnosti Microsoft jako například Microsoft Certified Architect, Solution Developer, System a Database Administrator. Disponujeme týmem profesionálních konzultantů, kteří jsou kvalifikačně i osobnostně připraveni přispívat k maximálnímu využívání stávajících i budoucích investic do IT.

Společnost Financial Systems Development, s.r.o. je primárně zaměřena na vývoj software dle individuálních potřeb a požadavků zákazníka. Postupem času začala společnost poskytovat i komplexní služby v oblasti outsourcingu IT a zároveň rozšířila svou činnost i ve sféře obchodu a průmyslu. V současné době disponujeme kromě zdrojů vývoje SW a jeho managementu i divizí obchodu, která nabízí produkty v oblastech výpočetní techniky i spotřební elektroniky.

Po dobu naší více než 11leté existence jsme se stali stálými partnery mnoha klientů při realizaci jejich profesních potřeb. Tato vzájemná spolupráce je hlavním motivačním faktorem pro náš další rozvoj a zlepšování poskytovaných služeb.

Některé naše významné reference:

Společnost Mall Společnost Lidl Praha 10
Společnost Česká Pošta Společnost Citibank Společnost Techo
Společnost Chemis Společnost UGL Společnost Leoexpress
Krkonošské papírny holding Společnost Shell Společnost Gopas

 
SlužbyProjektyProfilKontakt
cz en