Vývoj software

Vývoj software

Vývoj SW

Zaměření vývoje SW na konkrétní potřeby zákazníka, spolu se zkušenostmi při vývoji vlastních komponent, nám umožní realizovat profesionální aplikační řešení v krátkém čase při zachování předem stanovených nákladů.

Naše společnost vyvinula SW komponenty, které zahrnují všechny dosavadní zkušenosti a potřeby, které moderní kanceláře a firmy tíží v rámci efektivity práce a zpracování dat. Náš SW se vám přizpůsobí a bude vaším pomocníkem při rozvoji vaší společnosti.

Více informací o vývoji software

Vývoj HW aplikací

Samoobslužné platební automaty Payment4U

Vývoj komunikačních vrstev a protokolů k rozmanitým HW periferiím od tiskáren po specializované akceptátory bankovek či řídicí systémy čerpacích stanic nám umožní vytvářet SW i HW zařízení určená do specifických prostředí.

Tyto technologie společně s obecným vývojem SW nabídnou ucelenou škálu produktů i pro náročná prostředí jako bankovnictví, průmysl, …

Klíčovým projektem v této oblasti je platební automat Payment4U společně s pokladním systémem ePOS.

Přečtete si více o platebních automatech Payment4U

Více informací naleznete:

Více informací o vývoji HW aplikací

IT Služby

Outsourcing IT

Komplexní správa IT Vám umožní soustředit se na Vaši práci bez toho, abyste byli omezeni prostředky VT. Podpora uživatelů, správa sítě a celková údržba HW zabezpečí chod Vaší firmy bez alokování vlastních zdrojů v IT.

Nabízíme komplexní zajištění vaší IT infrastruktury – od vybavení IT technikou, telekomunikacemi, A/V technikou až po provedení souvisejících stavebních prací při realizace komplexních celků. Snížení nákladů a bezproblémový chod zajišťuje naše pozice hlavního dodavatele většiny známých obchodních partnerů.

Více informací o IT službách

Zpracování a vytěžování dat

Zpracování a vytěžování dat

V oblasti zpracování dat jsme schopni poskytnout služby od procesních analýz, analytických návrhů struktur datových základen až po náročná zpracování dat včetně výstupů MIS, BI, OLAP.

Převod dokumentů do digitální podoby pro potřeby „document flow“ – řízení toku dokumentů a archivace dat.

Vytěžování dat pro účely získání informací z dokumentů – zpracování zaškrtávacích polí, čárových kódů, OCR pro převod textů tištěných i psaných v rámci elektronického zpracování s vysokou mírou spolehlivosti.

Více informací o zpracování a analýze dat

 
SlužbyProjektyProfilKontakt
cz en