Vývoj HW aplikací

Samoobslužné platební automaty Payment4U

ePOS - informační a řídící systém čerpacích stanic

Řízení a monitoring budov, průmyslových zařízení a toků energií

V průběhu vývoje komplexních informačních systémů pro oblasti průmyslu a financí vznikly potřeby výzkumu a výroby specifických HW zařízení, včetně přímé komunikace s různorodými zařízeními třetích stran.

Výzkum, vývoj a konstrukce se tedy staly nedílnou součástí rozvoje naší společnosti a umožnili nám nabídnout našim zákazníkům komplexní služby od softwarových aplikací až po vývoj HW výrobků propojených vzájemně sladěnou a odzkoušenou komunikací. Vlajkovou lodí se staly platební automaty Payment4U, které zahrnují celou škálu specifických komponent z bankovního sektoru a dokáží komunikovat s libovolnými datovými rozhraními u zákazníka.

Požadavky na vývoj komunikačních protokolů vedly k založení oddělení softwarových vývojářů, kteří se specializují na vývoj SW komunikace na té nejnižší úrovni. Veškeré komunikační protokoly jsou důkladně otestovány a protokolovány a lze tedy při nasazení v reálném provozu rychle a spolehlivě technologické řízení nasadit do provozu.

Příklady komunikačního řízení naším softwarem jsou kromě jiného:

  • technologie stojanů na výdej pohonných hmot (Adast EasyCALL, Benč, Wayne Dresser, ...) propojené s pokladním systémem ePOS
  • přímé řídící protokoly platebních periferií (akceptátory bankovek, akceptátory mincí, ...), příkladem může být i platební kiosek Payment4U
  • průmyslové výrobky jako jsou klimatizace, rekuperace, žaluzie, vstupní systémy a další - tyto jsou součástí inteligentního řízení budov iQ House.

Nejkomplexnějším propojením strany hardware a software je platební automat Payment4U a řídicí systém pro prodej pohonných hmot a ostatního zboží na čerpací stanici s PHM - pokladní systém ePOS, který zároveň plně řídí technologie výdejních stojanů na výdej PHM.

Platební automaty Payment4U

Ovládání čerpacích stanic v rámci řídícího systému ePOS

iQ House - řízení a monitoring budov

 
SlužbyProjektyProfilKontakt
cz en